Facebook přihlášení na chatFacebook.com chat je jednou z hlavních a nejdůležitějších funkcí této sociální sítě. V momentě, kdy provedeme přihlášení na Facebook.com, jsme automaticky přihlášení i k chatu. Pokud si však zrovna s nikým psát nechceme, můžeme se z tohoto chatu snadno odhlásit. Odhlášení provedeme tak, že klikneme vpravo dole na ikonku ozubeného kolečka, která je přímo pod chatem a zvolíme Vypnout chat. V každém případě, i když máme chat vypnutý a ostatní nevidí, že jsme online, i tak nám mohou psát zprávy, které se nám uloží do příchozích zpráv. Přihlášení zpátky na Facebook.cz chat se pak dělá podobným způsobem, stačí jen kliknout na položku Zapnout chat vpravo dole a jsme znovu online. Můžeme si ale také v pokročilých nastaveních vypnout chat pouze pro pár vybraných lidí a pro ostatní být online a nebo naopak, nechat ho zapnutý jen pro několik vybraných přátel a pro všechny ostatní být offline. Přihlásit na Facebook chat se samozřejmě dá i z mobilního telefonu – stačí si jen stáhnout příslušnou aplikaci, kterých je na výběr hned několik, např. Facebook Messenger nebo Go!Chat for Facebok.

Na seznamce Štěstí.cz se každý den seznámí mnoho nových párů. Facebook přihlásit se můžete i z mobilního telefonu. Facebook přihlášení můžete provést přes náš web.

Facebook přihlášení k událostem

Události jsou jednou ze základních funkcí Facebooku a jsou jedním z mnoha důvodů, proč začít Facebook používat. Přihlášení na některou z událostí je velmi jednoduché a rychlé – stačí jen kliknout na tlačítko Přidat se u vybrané události a jsme zapsaní na seznamu hostů. Kdykoliv se můžeme jedním kliknutím z příslušné události také odhlásit. Pokud nějakou událost sami vytvoříme, můžeme jednoduše pozvat všechny své přátele, které máme na Facebooku.

Rande.cz je jedna z nejlepších českých seznamek. Libimseti je staronová seznamka pro mladé lidi. Známost je velice oblíbená seznamka pro dospělé.

Výhody Facebook přihlášení k událostem

Přihlášení k různým akcím pomocí Facebooku má spousty výhod. Jednou z nich je to, že můžeme mít všechny nadcházející akce přehledně uspořádané v jednom seznamu na Facebooku a kdykoliv si je můžeme zobrazit. Když v levém menu klikneme na odkaz Události, objeví se nám jejich přehled, u kterého si můžeme zvolit, jestli ho chceme zobrazit formou obyčejného seznamu, kde se nám jednotlivé události zobrazují ve sloupci pod sebou a nebo formou kalendáře. Další velkou výhodou je to, že u jednotlivých událostí máme možnost sledovat počet pozvaných lidí, počet a jména těch, kteří se na danou událost přihlásili, nebo těch, kteří uvedli že se jí možná zúčastní. K událostem můžeme psát také příspěvky, kde se např. můžeme zeptat na podrobnosti k dané akci nebo psát jiné komentáře.

 Facebook přihlášení k sítím

Kromě toho, že se můžeme stát fanoušky různých stránek a přidávat se do skupin, jednou z možností, které nám Facebook nabízí jsou tzv. sítě. Sítě jsou okruhy uživatelů Facebooku ze škol (ať už základních, středních nebo vysokých) nebo měst. Pokud se chceme k nějaké síti přidat, uděláme to tak, že přejdeme do Nastavení účtu a v Obecném nastavení vybereme položku Sítě. Pak klikneme na odkaz Přidejte se k nějaké síti a do políčka, které se nám objeví zadáme název požadované sítě, ke které se chceme připojit. Pak už jen klikneme na Uložit změny a vybraná síť, která bude naše primární se pak bude zobrazovat u našeho jména na Facebooku. Můžeme se přidat i do více sítí, ale u jména se bude ukazovat pouze ta, kterou si nastavíme jako primární.

Facebook přihlášení k aplikacím

Samostatnou kapitolou je Facebook přihlášení k jednotlivým aplikacím. Těch je už dnes na Facebooku obrovské množství a při přihlašování k nim tyto aplikace často požadují různé osobní údaje. Častým požadavkem také bývá to, aby mohly samy zveřejňovat statusy naším jménem. Je dobré si toto hlídat, protože mnohdy se stává, že lidé zveřejňují statusy např. s různými reklamami, aniž by o tom věděli (protože je za ně posílá některá z těchto aplikací) – lze to však nastavit tak, že zvolíme např. možnost, aby se tyto příspěvky zobrazovaly pouze nám.

Facebook přihlášení na idnes.cz

Jednou z nejznámějších a nejnavštěvovanějších českých internetových stránek, které podporují Facebok přihlášení, je zpravodajský server idnes.cz. Nedílnou součástí iDnesu jsou diskuse, které se objevují pod jednotlivými zprávami a články a jsou hodně navštěvované. Zatímco dříve bylo možné v nich diskutovat pod přezdívkami a byly tak v podstatě anonymní, nedávno došlo ke změně pravidel a diskutující se musí přihlašovat pod svými pravými jmény. Jednou z možností, jak se na idnes.cz přihlásit, resp. zaregistrovat je také Facebok přihlášení. Registrace na idnes.cz pomocí Facebooku má mimo jiné tu výhodu, že při této registraci můžete diskutovat hned od začátku bez omezení. Facebook přihlášení na iDnesu je jinak rychlejší a snadnější než klasické přihlášení. V případě, že propojíte svůj účet na Facebooku s účtem na idnes.cz, můžete mít u svého jména v diskusích i odkaz na váš facebookový profil a kromě toho si můžete i načíst svoji profilovou fotku z Facebooku (ale musí to být skutečná fotografie vaší osoby, nikoliv obrázek nebo ikona).

Facebook přihlášení na Jízdomat

Další českou stránkou, která umožňuje rychlé Facebook.cz přihlášení je Jízdomat. Jízdomat je velmi zajímavým projektem, který nabízí svým uživatelům možnost spolujízdy autem, a to nejen po České republice, ale také do zahraničí. Díky Jízdomatu tak můžete ušetřit spoustu peněz za cestu a zároveň se třeba i seznámit. Přihlášení na Facebook.cz přes Jízdomat pak provedeme jednoduše jedním kliknutím na odkaz Přihlásit přes Facebook.com, který je v horní části stránky. Ostatní uživatelé Jízdomatu si tak mohou zobrazit náš profil a stejně tak i my se můžeme podívat na profily lidí, kteří mají svůj účet na této stránce propojený se svým Facebookem. Výhodou je i možnost hodnocení jak řidičů, tak i spolujezdců, takže si před případnou jízdou můžete ověřit, o jakého řidiče či pasažéra se jedná a nemusíte tak mít strach.

Facebook přihlášení na Dáme jídlo

Velmi oblíbenou a užitečnou stránkou pro všechny, kteří si rádi nechávají dovážet pizzu nebo jiná jídla domů je server Dáme jídlo. Dříve tato stránka fungovala pod názvem Pizzatime, ale protože její součástí byly nejen pizzerie, ale i jiné restaurace, tak v minulém roce došlo k přejmenování. I na Dáme jídlo se můžeme přihlásit pomocí Facebooku. Facebook přihlášení na tuto stránku je velmi jednoduché a rychlé – nejdříve si zadáme do prohlížeče odkaz www.damejidlo.cz a nahoře vpravo, hned vedle české vlaječky klikneme na odkaz Přihlásit se. Pak už jen klikneme na tlačítko Přihlásit přes Facebook a jsme na našem účtu. Samozřejmě Facebook přihlášení není nutností, přihlásit se můžeme i pomocí e-mailu a hesla.

Facebook přihlášení v ostatních zemích

Facebook je nesmírně populární nejen u nás v České republice, ale i v mnoha dalších zemích celého světa. Asi největší popularitu má tato sociální síť v Americe, kde ho používá většina uživatelů internetu, ale také v Evropě nebo Austrálii. Naopak v asijských zemích Facebook tolik rozšířený není a větší podíl na trhu tam mají jiné sociální sítě. Existují ale i země, kde je přihlášení na Facebook zcela zakázáno a lidé tam nemají možnost tyto stránky vůbec využívat. Mezi takové země patří např. Čína, Írán nebo Sýrie.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Facebook a mají pouze informativní charakter.


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!